VLADOFOTO

Navigácia
Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Hodnotenia

 

Dominika a Martin - svadba
"Fotenie s Vladom bolo skutočným potešením. Na každom kroku bolo vidieť, ako veľmi ho fotografovanie baví. Vďaka svojmu nadšeniu nám na fotenie priniesol kopec pozitívnej energie a radosti. Samotný výsledok bol neuveriteľný, fotky nádherné, všetky okamihy a detaily zachytené. Budeme mať naozaj krásnu pamiatku na naše svadobné fotenie. Vrelá vďaka a pevne veríme, že sa vidíme pri ďalšom spoločnom fotení."
                                                                                               Dominika a Martin
 
Mirka a Marek - svadba
"Vlado je skvelý profesionál s ľudským prístupom. Urobil nám krásne fotky počas svadby a aj mimo nej v parku. Fotky sú skutočne krásne a veľmi nás prekvapili. Nečakali sme, že budú také vydarené. Ďakujeme Vlado za všetko a dúfame, že s Tebou ešte pár fotiek urobíme."
                                                                                               Mirka a Marek
 
Kristínka a Ondrej - svadba
"Vďaka Vladovi máme nádherné svadobné fotky. Boli sme nad mieru spokojní. Fotky v prírode sú nádherné a máme krásne spomienky na náš veľký deň. Vrelo odporúčame."
                                                                                               Kristínka a Ondrej
 
www.vstrednomveku.sk - móda, portrét
"Môžem všetkým len odporučiť. Absolútny profesionál, ktorý ovláda svoje remeslo. A samozrejme počúva, čo chcem a potrebujem. S fotografiami som vždy na 150% spokojná."
                                                                                               Erika
 
Katarína K. - portrét
"Veľmi nápaditý a skúsený fotograf, ktorý kladie dôraz nie len na samotnú fotografiu, ale aj na príjemné prostredie a well being ľudí zúčastňujúcich sa fotenia. Vrelo odporúčam."
                                                                                                 Katka
 
Tímea P. - portrét
"Výborná spolupráca, komunikácia a výsledky nad moje očakávania."
                                                                                                  Tímea
 
Lenka V. - portrét
"Milý, ochotný, usmievavý človek so zmyslom pre humor a citom pre detaily. Veľmi pekné fotky, ďakujem."
                                                                                                   Lenka
  
Viera M. - jubileum
"Chcela by som viac retuše - vylepšiť postavu a vyhladiť vrásky. Ináč to bolo OK."
                                                                                                    Vierka
 
Anna Č. - jubileum
"Zábery z mojej oslavy boli úžasné, aj keď nie som fotogenická a vôbec sa neviem tváriť pred objektívom. Kvalita fotiek na výbornú, hlavne niektoré detaily ma milo prekvapili. Talentovaný fotograf."
                                                                                                      Anička
 
 

Moje úspechy vo fotografii: 

 
V domácich súťažiach na Slovensku je to 1. a 2. miesto v regionálnej fotosúťaži AMFO - FOTOVRANOV, 1. a 2x 3. miesto vo fotosúťaži pri národnom týždni manželstva v Prešove, 2. miesto a zvláštna cena poroty vo fotosúťaži in memoriam Gyula Tothpal v Kráľovskom Chlmci, 1. miesto vo fotosúťaži Cesta svetla v Bratislave, ocenenie na krajskom kole AMFO v Starej Ľubovni a postup na celoslovenské kolo v Nitre, ocenenie vo fotosúťaži Ružinovská ekologická fotografia v Bratislave, ocenenie vo fotosúťaži Memoriál Jozefa Hollého a 2x umiestnenie v TOP 40 vo fotosúťaži Horyzonty v Trenčíne. Čo sa týka medzinárodných úspechov, tak tu patrí 40 akceptácií na medzinárodných fotosalónoch pod patronátom FIAP, a to na Slovensku, v Česku, Poľsku, Srbsku, Slovinsku, Čiernej Hore, Bosne a Hercegovine, Severnom Macedónsku, USA, Južnej Afrike, Číne, Rusku, Nórsku či Kyrgyzstane. Svoje doteraz najväčšie úspechy na medzinárodnej úrovni som mal na medzinárodnom fotosalóne Bardaf International Exhibition 2018, kde som v konkurencii 1611 fotografií zo 45 krajín sveta získal ocenenie FIAP Blue Ribbon a na medzinárodnom fotosalóne Snowy Circuit 2019 – PERASTO v Čiernej Hore, kde som v konkurencii 4278 fotografií z 52 krajín sveta získal ocenenie Jury Member Diploma. Dve z mojich fotografií, boli uverejnené aj v medzinárodnom umeleckom časopise Fine Eye Magazine.
 
Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah